Aktualno
link
Mariborski nogometaši se bodo drevi ob 20.30 v Ljudskem vrtu pomerili z Maccabijem iz Tel Aviva. Kdo si bo na prvi tekmi priigral prednost v dvoboju 3. predkroga Lige prvakov? Želja Mariborčanov
Več športnih novic
link
Mihelič in Volaš sodelovala pri zmagi Debrecena
3
29. julij 2014 ob 22:35 Nogometaši Debrecena so na prvi tekmi 3. predkroga Lige prvakov premagali Bate Borisov z 1:0. Odločilni zadetek je dosegel senegalski napadalec Ibrahima Sidibe v 56. minuti z bele točke.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Družinska drama končana - dobrih 36.000 evrov za izpustitev očeta Carlosa Teveza
17
29. julij 2014 ob 20:22 Očeta priljubljenega argentinskega nogometaša Carlosa Teveza so ugrabitelji po plačilu dobrih 36.000 evrov izpustili na svobodo.
Citat za prebrat
link
Louis van Gaal
10
29. julij 2014 ob 13:00 Osvojil sem veliko naslovov, a Alex Ferguson jih je toliko z enim klubom, in to je res fantastično. Ponosen sem, da me primerjate z njim. Zelo ga spoštujem, ker ni trenerja, ki bi toliko osvojil.
Video dneva
"Pivovarji" fitnes zamenjali z gozdom

Rokometaši Celja Pivovarne Laško, aktualni slovenski pokalni in državni prvaki, že nabirajo kondicijo za novo sezono. Tokrat so namesto potenja v fitnesu izbrali gozd, kjer so dvigovali debla, udarjali po traktorskih gumah ... Več pa v zgornjem videu.

Več videev ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Bi po vašem mnenju Vincenzo Nibali osvojil rumeno majico, če na Dirki po Franciji ne bi odstopila Froome in Contador?

da
ne
Arhiv
Kviz

Kdo je bil zadnji teniški igralec, ki je turnir za grand slam dobil z lesenim loparjem?

Björn Borg
John McEnroe
Yannick Noah
Arhiv
Šport na TVS
SRE., 30. 7., TV SLO 2:
20.25Nogomet - kvalifikacije za Ligo prvakov, Maribor - Maccabi Tel Aviv, prenos iz Maribora
SOB., 2. 8., TV SLO 2:
12.20Kajak kanu - svetovni pokal, slalom, prenos iz Seu d'Urgella
14.00Nogomet v novem svetu, nogometni film, 1. del
15.00Nogomet - svetovno prvenstvo, Nemčija - Francija, četrtfinale, posnetek iz Rio de Janeira