Aktualno
link
Z 28. krogom so nogometaši v Prvi ligi TS vstopili v zadnjo četrtino državnega prvenstva. Vodilna Maribor in Luka Koper sta visoko zmagala v gosteh. Prvi z 0:4 v Zavrču, drugi z 0:3 v Novem mestu.
Ne spreglejte
link
Parižani po dvojčku Cavanija četrtič do ligaškega pokala
19. april 2014 ob 23:37 Paris SG je v finalu francoskega ligaškega pokala premagal Lyon z 2:1. Junak na Stade de Francu je bil Edinson Cavani, ki je dvakrat zadel v prvem polčasu.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Primož Ulaga
1
19. april 2014 ob 11:14 Vedno znova sem se pustil prepričati. Popustil sem in potem je šlo po njihovo. Že prvi dan, ko sem stopil v pisarno, bi moral posekati tisto, kar mi ni bilo všeč, in bi končal.
Video dneva
Kurtić tri leta čakal na svoj drugi gol v Serie A

Slovenski nogometni reprezentant Jasmin Kurtić, ki igra za Torino, se je drugič v karieri vpisal med strelce v italijanskem prvenstvu. V 34. krogu Serie A je zadel na tekmi v Rimu proti Laziu, ki se je končala z remijem 3:3. Kurtić je zadetek dosegel v 52. minuti, ko je izenačil na 1:1. Belokranjec je v elitni italijanski ligi prvič zatresel mrežo že v svojem drugem nastopu 10. aprila 2011 proti Ceseni, ko je nosil dres Palerma. Na drugi gol je moral počakati do 65. nastopa v Serie A. V statistiki ima še šest podaj.