"Preveč je bilo negativne propagande, gonje enih proti drugim v želji, da bi nekako tvoja sredina prosperirala. Sam v nogometu ne moreš uspeti," pred derbijem Olimpija - Maribor meni Andrej Stare.
Ne spreglejte
link
Hercogova uspešno začela v Mehiki
1
3. marec 2015 ob 23:28 Polona Hercog je teniški turnir v Monterreyu začela z gladko zmago. V prvem krogu je po dobri uri premagala mehiško kvalifikantko Ano Sofio Sanchez s 6:2 in 6:3.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Dwyane Wade
23
3. marec 2015 ob 13:34 Goran Dragić nam je rekel, da je to njegovo rojstnodnevno darilo. Fantje, poglejte, kdaj ima rojstni dan. Ni ta mesec.
Video dneva
Prvi derbi v samostojni Sloveniji odločil avtogol

V sredo bosta Maribor in Olimpija odigrala 22. ligaški derbi nove ere (od propada in oživitve ljubljanskega zeleno-belega prvoligaša). V video pa obujamo spomin na prvi ligaški derbi v samostojni Sloveniji, ko sta se večna tekmeca prvič pomerila v novi slovenski nogometni ligi. 16. oktobra 1991 je bilo v Ljudskem vrtu 2:1 za Maribor, ki je v drugem polčasu zrežiral preobrat, saj je Olimpija v 20. minuti povedla prek Stanka Pepelnaka. Z izrednim volejem je v 56. minuti izenačil kapetan vijoličastih Igor Poznič, pet minut pred koncem pa je tekmo z avtogolom odločil nesrečni branilec zmajev Ivo Šeparović.

Več videov ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Bo Tina Maze po koncu te sezone končala kariero?

Da
Ne
Arhiv
Kviz

Le eden od naslednjih velikih imen nordijskega smučanja je osvojil tudi zlato olimpijsko medaljo v posamični konkurenci. Kdo?