Aktualno
link
Peter Prevc, ki je izpustil tekmi prejšnji teden v Wisli, je bil najboljši v obeh serijah treninga v Zakopanah, v kvalifikacijah pa je zasedel tretje mesto.
Ne spreglejte
link
Depay za rekordni znesek prestopil v Lyon
1
20. januar 2017 ob 23:18 Nizozemski napadalec Memphis Depay je po Morganu Schneiderlinu drugi nogometaš Manchester Uniteda, ki je v tem mesecu zapustil Old Trafford. Seli se v Francijo, kjer bo igral za Lyon.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Peter Prevc
12
20. januar 2017 ob 07:00 Umaknil sem se od skokov, imel sem vsega polno glavo, moral sem se spočiti. Kje sem bil? Pravilen odgovor je, da včasih ni treba od vsakogar vse vedeti. Po teh treh skokih sem zelo zadovoljen.
Šport na TVS
SOB., 21. 01., TV SLO 2:
08:55Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (Ž), prenos iz Zaa
10:30Alpsko smučanje - svetovni pokal, smuk (Ž), vključitev v prenos iz Garmisch-Partenkirchna
11:20Alpsko smučanje - svetovni pokal, smuk (M), prenos iz Kitzbuhla
13:25Biatlon - svetovni pokal, skupinski start (Ž), prenos iz Antholza
15:10Biatlon - svetovni pokal, štafeta (M), prenos iz Antholza
16:00Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), ekipna tekma, prenos iz Zakopan
19:55Alpski magazin
20:25Rokomet - svetovno prvenstvo, Rusija : Slovenija, osmina finala, prenos iz Pariza
02:45Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), ekipna tekma, posnetek iz Zakopan
04:35Alpsko smučanje - svetovni pokal, smuk (Ž), posnetek iz Garmisch-Partenkirchna
NED., 22. 01., TV SLO 2:
10:25Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (M), 1. vožnja, prenos iz Kitzbuhla
11:00Biatlon - svetovni pokal, skupinski start (M), prenos iz Antholza
11:55Alpsko smučanje - svetovni pokal, superveleslalom (Ž), prenos iz Garmisch-Partenkirchna
14:40Biatlon - svetovni pokal, štafeta (Ž), prenos iz
15:50Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), prenos iz Zakopan
03:05Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), posnetek iz Zakopan
Video dneva
Maradona: Pele mora biti vedno drugi!

Diego Armando Maradona je bil zadnje dni v Neaplju, kjer so v ponedeljek zvečer v gledališču San Carlo pripravili prireditev z njim v glavni vlogi z naslovom "Tre volte 10" ("Trikrat 10"). Letos namreč mineva 30 let, odkar je Napoli z legendarnim argentinskim nogometašem osvojil prvi naslov italijanskega prvaka. Množica je ob prihodu na oder navdušeno pozdravila Maradono, ta pa je bil v svojem nagovoru zelo iskriv. "Tu sem se vedno počutil kot doma. Dejali so mi, da smo imeli nekaj težav, ker so vstopnice stale 300 evrov. Veste, zakaj smo to naredili? Ker so rekli, da je imel Pele spektakel za 200 evrov. In on mora biti vedno drugi!" je zavpil 56-letni Argentinec. Za vstopnico za prireditev je bilo treba odšteti od 66 do 330 evrov.

Več videov ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Bo Peter Prevc to sezono svetovnega pokala na kakšni tekmi uvrščen med prve tri?