Aktualno
link
Selektor slovenskih rokometašev Boris Denič pred petkovim obračunom z Danci upa, da jih je četrtfinalni poraz s Španci bolj prizadel kot Slovence proti Franciji.
Več športnih novic
link
Murray, Serena in Šarapova v finalu Melbourna
38
29. januar 2015 ob 16:24 Andy Murray se je po zmagi nad Tomašem Berdychom četrtič uvrstil v finale turnirja za grand slam v Melbournu, kjer bo v nedeljo ob 9.30 skušal osvojiti prvo lovoriko na OP Avstralije.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Po žrebu v četrtfinale Gvineja, Mali pa domov
1
29. januar 2015 ob 16:54 Na afriškem nogometnem prvenstvu so opravili žreb, po katerem se je v četrtfinale uvrstila Gvineja. Osmoljenec žreba je Mali, ki tako odhaja domov.
Citat za prebrat
link
Sebastjan Cimirotić
7
29. januar 2015 ob 12:10 Cime, ali imaš ključ od slačilnice. On v smehu: "Saj veš, da nikoli nisem bil ključni igralec."
Video dneva
Celotna novinarska konferenca Filipa Flisarja

Smučarska zveza Slovenije je Filipu Flisarju po zlati medalji v Kreischbergu v torek na novinarski konferenci podarila torto v obliki brkov. "A je mesna?" se je namuznil Mariborčan, ko so mu jo izročili. V zgornjem videoposnetku si lahko ogledate celotno novinarsko konferenco. Vabljeni k ogledu!

Več videev ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Koliko medalj bo na svetovnem prvenstvu v ZDA osvojila Tina Maze?

0
1
2
3 ali več
Arhiv
Kviz

Kdo je zadnji Neevropejec, ki je (v moški konkurenci) zmagal na Odprtem teniškem prvenstvu Avstralije?

Lleyton Hewitt
Andre Agassi
Pete Sampras
Arhiv
Šport na TVS
ČET., 29. 1., TV SLO 2:
20.00Umetnostno drsanje - evropsko prvenstvo, plesni pari, vključitev v prenos iz Stockholma
PET., 30. 1., TV SLO 2:
14.10Športni izziv, ponovitev
16.25Rokomet - svetovno prvenstvo (M), Slovenija - Danska, prenos
18.10Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), vključitev v prenos iz Willingena