Sacha Guimond

Poleg njega je en zadetek prispeval tudi Miha Verlič, dodal pa je še dve podaji. Za Olimpijo sta v zadnjih desetih minutah zadela Sacha Guimond (ob igri z igralcem več) in Aljaž Chvatal ter nekoliko ublažila poraz, saj je Beljak po 37 minutah vodil že z 8:0.
Že v 35. sekundi je gostujoča ekipa igrala s preveč hokejisti in dobila kazen. V tretji minuti pa je, še vedno ob številčni prednosti, po grobi napaki gostov Urbas brez težav izkoristil darilo za prvi zadetek. V nadaljevanju sta simultanko z Olimpijino obrambo igrala prav Slovenca pri Beljaku, ki sta sleherno napako gostujoče obrambe znala izkoristiti za doseganje zadetkov. Tudi vratar Jeff Frazee ni mogel storiti prav nič, kajti vsi goli so bili doseženi iz bližine.

Začetek druge tretjine je bil za spoznanje boljši, ampak le do polovice. Domači so takrat s tremi goli v razmiku treh minut pobegnili na 7:0.

V končnico iz skupine šestih slabše uvrščenih ekip po rednem delu vodita le prvi dve mesti. Olimpija bo v nedeljo gostila Orle iz Znojma.