Kevin de Bruyne se je izkazal z dvema zadetkoma v zadnjih desetih minutah. Foto: Reuters

City, zmagovalec tega tekmovanja leta 2014, je pred svojimi navijači s 4:1 premagal Hull City, trenutno četrtouvrščeno moštvo druge lige. Že v 12. minuti je mrežo gostov načel Wilfried Bony, ki je žogo poslal čez golovo črto po odboju od vratnice.
Na naslednji zadetek so morali gledalci počakati do 80. minute, ko je na 2:0 po predložku Raheema Sterlinga povišal Kelechi Iheanacho. Do konca tekme je dvakrat zadel še Kevin de Bruyne (prvič po preigravanju, drugič s prostega strela), častni gol za goste pa je v 92. minuti prispeval Andrew Robertson. City je igral s kar močno postavo.