Uroš Zorman je bil tretji strelec Kielc. Pred njim sta bila Karol Bielecki (8) in Michal Jurecki (6). Foto: EPA
Zorman in Marguč med najboljšo četverico

Pomembno vlogo pri zmagi poljskih prvakov je odigral kapetan slovenske reprezentance Uroš Zorman, ki je dosegel pet golov, vse v drugem polčasu. Zorman je med drugim prispevel tudi zadetek za 30:29 tri minute pred koncem. V dresu Vardarja je Matjaž Brumen dosegel en gol.

Trije goli Marguča, dva Bombača
Med najboljše štiri se je prebil tudi Veszprem, ki je izločil PSG. Gašper Marguč je zabil tri gole. Manj uspešen je bil drugi madžarski klub Pick Szeged, ki je moral priznati premoč Kielu. Dean Bombač (Pick) je prispeval dva gola.

Med najboljšo četverico se je prebila tudi Barcelona.

Bombač 2 za Pick.

V odebeljenem tisku je izid prvih tekem. Zaključni turnir bo 30. in 31. maja v Kölnu.