Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Najbolj komentirane

23. mesto Raiven zelo zadovoljna z nastopom, a presenečena nad (malo) glasovi strokovnih žirij

12.5.2024 2:23

Raiven je, čeprav je v finalu Evrovizije osvojila 23. mesto med 25 državami, "izredno, izredno zadovoljna" z nastopom. Vseeno pa je priznala, da jo je nekoliko presenetilo število glasov, ki so ji jih namenile strokovne komisije.

Karavana se seli v Švico Nemo na krilih glasov strokovnih žirij "strl kodo" in osvojil 68. Evrovizijo

11.5.2024 16:16

Zmagovalka Evrovizije 2024 je Švica oz. v njenem imenu Nemo s skladbo The Code. Na drugem mestu je končal Hrvat Baby Lasagna. Predstavnica Slovenije Raiven se je na koncu uvrstila na 23. mesto.

Znani vsi izidi Raiven v prvem predizboru na devetem mestu. Zmagovalca polfinalov Hrvaška in Izrael.

12.5.2024 8:29

Prireditelji Evrovizije so po koncu finala razkrili tudi uvrstitve držav v obeh predizborih. Raiven je v prvem predizboru osvojila deveto mesto, zmagala je Hrvaška. Zmagovalec drugega predizbora pa je bil Izrael.

Evrovizija Video: od Švedske do Avstrije in vsi ritmi vmes – oglejte si znova "razred 2024"

11.5.2024 23:23

Že dolgo (ali sploh še nikoli?) nismo videli tako posebne Evrovizije, tudi če se omejimo le na glasbene sloge, saj je ponudila za vsak okus nekaj, od klasičnih poppesmi do trših zvokov, folka in celo popolnoma edinstvenega žanra.

Zanimivosti Ure Michaela Schumacherja gredo na dražbo

12.5.2024 8:42

Avkcijska hiša Christie's je ta teden v Ženevi postavila na ogled osem ročnih ur nekdanjega zvezdnika Formule 1 Michaela Schumacherja. Prestižne ure bodo šle na dražbo v ponedeljek.

Evrovizija V finalu bo Slovenija nastopila med zadnjimi. Izrael na stavnicah na drugem mestu za Hrvaško.

10.5.2024 10:21

Po četrtkovem drugem polfinalu v Malmöju je zdaj znanih vseh 26 nastopajočih v sobotnem velikem finalu, pa tudi vrstni red nastopov na evrovizijskem odru. Slovenska predstavnica Raiven bo s skladbo Veronika nastopila 22., tik pred hrvaškim favoritom.

Evrovizija Slovenski navijači v Malmöju: "Kupili smo švedske SIM-kartice, da smo lahko glasovali za Raiven"

11.5.2024 18:05

Opremljena s klobučki z napisom Slayvenia in zastavami domovine je skupina slovenskih oboževalcev Evrovizije prvič v živo doživela njen čar in glasno navijala za Raiven. Močna okrepljena prisotnost policije naj ne bi vplivala na vzdušje v Malmöju.