4:74 in tako ostajajo pri dnu prvenstvene lestvice.

Ljubljančani so tretjo tekmo v zadnjih petih dneh začeli slabo in po slabih petih minutah že zaostajali z 10:0. Mnogi so slutili, da se jim obeta pravi polom, vendar so se varovanci Gašperja Okorna pobrali in na začetku druge četrtine izenačili na 24. Spet so sledile črne minute, tako da so Črnogorci na odmor odšli s 14 točkami naskoka.

Olimpija je v drugem polčasu grozila, se večkrat približala na šest točk zaostanka, a je favorizirana Budućnost z novim trenerjem Iliasom Zourosom vedno našla učinkovit odgovor. V končnici so črnogorski prvaki povedli z dvomestno prednostjo in šesti poraz Olimpije v Ligi ABA je bil neizogiben.

Naslednja tekma v regionalnem tekmovanju zeleno-bele čaka v ponedeljek, 28. novembra, ko bodo gostili vodilno Crveno zvezdo.

Gašper Okorn: "Prva napaka je bila, da smo izjemno slabo odprli srečanje. Če že takoj na začetku dovoliš nasprotniku, da pride do prednosti desetih točk, potem je zelo težko na takšnem gostovanju pri nasprotniku kot je Budućnost, da se jim rezultatsko priključiš. Izenačeni smo bili malo pred koncem prvega polčasa, takrat smo imeli priložnost, da takšen rezultat zadržimo do odmora, ampak smo potem naredili preveč neumnosti in je domačin v trenutku prišel do visoke prednosti ob polčasu. Imeli smo izjemne težave z njihovimi visokimi igralci pod samim obročem. V obrambi se nismo dobro odzvali. V drugem polčasu, mislim, da smo odigrali nekoliko boljše. Dvakrat smo bili v položaju, da jim zapretimo, ampak so se domačini obakrat dobro odzvali. Proti tako kvalitetnemu nasprotniku, na takšen način preprosto ne smeš igrati. Nisem zadovoljen, mislim, da bi se lahko boljše odzvali, ampak moramo priznati, da Budućnost kvalitetnejša ekipa in zato jim moram čestitati za zmago."