Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Rokomet

Tudi Slovan vzel mero Celjanom

Natanko pred dvajsetimi leti evropski prvaki, danes na najnižji točki v samostojni Sloveniji. Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 24. krogu DP-ja v Štorah izgubili proti LL Grosistu Slovanu s 27:32 in se podpisali pod že peti prvenstveni poraz.

21

Rokomet

Marku Bezjaku namesto 30-dnevne kar enoletna prepoved igranja

Marko Bezjak je bil zaradi incidenta na tekmi hrvaškega državnega prvenstva med Nexejem in Zagrebom kaznovan z 12 meseci prepovedi igranja, je sporočil disciplinski sodnik Hrvaške rokometne zveze, ki je prvotno kazen podaljšal kar za 11 mesecev.

37

Pokalna lovorika prvič v roke Ajdovkam

Rokometašice Mlinotesta iz Ajdovščine so prvič osvojile slovensko pokalno lovoriko, potem ko so v finalu z 31:20 premagale gostiteljico turnirja Litijo.

30

Krimovke zmagale, a vseeno ostale brez finala

Rokometašice Mlinotesta Ajdovščine in Litije so se uvrstile v finale pokalnega tekmovanja, potem ko sta sobotna polfinala prinesla tesen boj in na drugi tekmi odločitev za zeleno mizo.