Inter je ves drugi polčas napadal, dvakrat zadel prečko, a se je moral na koncu za točke obrisati pod nosom. Foto: EPA

Junak tekme je bil Giacomo Bonaventura, ki je Samirja Handanovića po podaji Brienze premagal z glavo. Slovenskemu reprezentantu je žoga ušla med nogama. Jonathan je tik predtem na drugi strani zadel prečko. Bonaventura je goste popeljal v vodstvo v 35. minuti, vendar je manj kot 60 sekund pozneje izenačil Mauro Icardi.

Inter je bil pred gostovanjem Atalante brez poraza na šestih tekmah zapored. V tem obdobju je prejel le dva gola.
Iličić podal za zmagoviti zadetek
Bolj zadovoljen je bil Josip Iličić, ki je s Fiorentino z 1:0 slavil v Neaplju. Iličić je v igro vstopil v drugem polčasu in podal za zmagoviti zadetek Joaquina v 88. minuti.
Po štirih porazih Milan do točke
Milan je v Rimu prekinil serijo štirih zaporednih porazov, potem ko je remiziral z Laziem. Milančani so povedli ob koncu prvega dela z avtogolom Abdoulaya Konkoja, v 61. minuti je izenačil Alvaro Gonzalez. Mario Balotelli je v igro prišel šele v drugem delu in zadel vratnico. Valter Birsa ni igral.
Tevez prinesel Juventusu nove tri točke
Juventus je težje od pričakovanj z 0:1 zmagal proti zadnjeuvrščeni Catanii. Odločilni zadetek je precej srečno dosegel Carlos Tevez, saj je domačemu vratarju žoga spolzela skozi roki. Sodnik je zaradi neprimernega obnašanja že v prvem polčasu izključil oba trenerja.