Seha: Celjani strli Nexe

Celjani so si z zmago v Našicah že zagotovili nastop na zaključnem turnirju lige, obenem so se zavihteli tudi na tretje mesto.

Gostitelji so v uvodnih minutah dvakrat vodili, nato pa so pobudo prevzeli Celjani in z zadetki Žige Mlakarja ter Boruta Mačkovška hitro prišli do vodstva. Varovanci Branka Tamšeta so sicer nato malce popustili in dovolili, da se je domača ekipa približala na vsega gol zaostanka (9:10), a so se hitro zbrali in na odmor odšli s petimi zadetki razlike (11:16).

V drugem polčasu se je prevlada slovenskih prvakov nadaljevala, prednost se je hitro višala, kmalu je bila že dvoštevilčna (+10). Visoke prednosti rokometaši iz Našic nikakor niso uspeli ogroziti, na koncu so morali priznati gladek poraz.