Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Hokej

Pintarič zaklenil vrata za odlično generalko risov pred potjo v Bolzano

Slovenska hokejska reprezentanca je končala priprave na svetovno prvenstvo divizije I (skupina A) v Bolzanu. Na zadnji pripravljalni tekmi so risi v Cegyju v predmestju Pariza odpravili Francijo s 3:0.

11

Hokej

Drozg: Na svetovno prvenstvo gremo po pet zmag

Slovenski hokejisti odštevajo dneve do začetka SP-ja divizije I v Bolzanu, v nedeljo ob 12.30 se bodo srečali z Južno Korejo. Prenosi vseh tekem risov bodo na TV Slovenija 2 in na MMC-ju.

28

Galski petelini v podaljšku boljši od risov

Slovenska hokejska reprezentanca je v pripravah na bližnje svetovno prvenstvo divizije I v Bolzanu doživela prvi poraz. Risi so klonili v podaljšku, ko je zmago Francozom v prvi minuti podaljška zagotovil Valentin Claireaux.

16

Čudežne obrambe Bobrovskega popeljale Florido do druge zmage

Hokejisti Floride so v podaljšku s 3:2 premagali Tampo in v seriji povedli z 2:0. Odločilni gol je v tretji minuti dodatka s strelom pod prečko dosegel Carter Verhaeghe.