MMC RTV 365 Rádió Szlovénia Televízió Szlovénia mojRTV × Menu

Archívum

Aréna Sikerélmények és célok: stúdióbeszélgetés Gabor Ria cselgáncsozóval

18. 10. 2024

Gabor Ria fiatal kora ellenére számos érem és elismerés tulajdonosa. A Lendvai Judo Klub volt a nevelő egyesülete, majd középiskolába iratkozással a klubváltás is jött. Jelenleg a maribori Apolon Judo Klub színeiben szerepel.

Aréna Lendvai tollaslabdázó a világbajnokságon

17. 10. 2024

Tija Horvat a kínai ifjúsági világbajnokságról: teszteltük tudásunkat, és felbecsülhetetlen tapasztalatokat szereztünk.

Aréna Sikeres a szlovén salakmotor utánpótlás

16. 10. 2024

A csehországi Pardubicében Sven Cerjak megvédte országos bajnoki címét a 250 köbcentis géposztályban az U16-os korosztályú versenyzőknél. Befejeződött a labdarúgó Nemzetek Ligája következő szakasza.

Aréna Szlovén és magyar győzelem

15. 10. 2024

A szlovén labdarúgó válogatott három ponttal tért vissza Kazahsztánból. Magyarország Szoboszlai duplával nyert Zenicában. Ma nyolc mérkőzéssel zárul a Nemzetek Ligája októberi szakasza. Kezdődik az asztalitenisz Európa-bajnokság Linzben.

Aréna Rosszul sikerült a bajnoki rajt a Lendvai Röplabda Klub számára

14. 10. 2024

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

Aréna A judo növeli az önbizalmat és levezeti a fölösleges energiát

11. 10. 2024

Az őszi judo tábor vendége lesz dr. Samo Masleša kineziológus, a mozgástudomány doktora. Szlovénia 3:0-ás vereséget szenvedett Norvégiától. Sikerekben gazdag pályafutás után bejelentette visszavonulását Rafael Nadal teniszező.

Aréna Az első B ligában való szereplést tűzte ki célul a Lendvai Röplabda Klub

10. 10. 2024

Aréna Edzőváltás

9. 10. 2024

A Nemzetek Ligája harmadik fordulójában holnap Oslóban lép pályára a szlovén labdarúgó-válogatott. A Cedevita Olimpija elszenvedte első vereségét az Európa Kupában. A káromkodás most központi téma a Forma-1-ben.

Aréna Brit és olasz világbajnokot avattak tradicionális íjjal a mokricei 3D-s íjász világbajnokságon

8. 10. 2024

Elégedett volt szereplésével a hazai rendezésű íjász világbajnokságon Horvat Kristijan. A Bistrica átvette a vezetést a Muravidéki Labdarúgó Ligában.

Aréna Jól szerepeltek a 17. Nemzeti Vágtán a muravidéki lovasok

7. 10. 2024

Matej Grebenjak (Petesháza) a legjobb 16 között végzett. Továbbra is pont nélkül áll a Nafta idegenben. Dobronakon rendezték a régiós bajnokságot nagykaliberű pisztoly és revolver számban.

Aréna Nem tudja folytatni a Hidvégi Labdarúgóklub.

4. 10. 2024

Játékoshiány miatt kilép a bajnokságból a Hidvégi Labdarúgóklub. Horvat Kristijannak nem sikerült bejutni a döntőbe a hazai rendezésű 3D íjász világbajnokságon. Horvat a 34. helyen végzett tradicionális íjjal.

Aréna Nyeregbe, Muravidék!

3. 10. 2024

Pénteken kezdődik az idén háromnapossá bővült 17. Nemzeti Vágta Szilvásváradon a Lipicai Lovasközpontban, ahol négy muravidéki lovas is rajthoz áll.

Aréna Edzőváltás a lendvai Mladost Tollaslabdaklubnál

2. 10. 2024

Nejc Šendlinger váltotta három év után a Mladostnál az eddigi edzőt, Luka Petričet. A torna 17–24. helyeiért versenyez a folytatásban Szlovénia a tollaslabda junior-világbajnokságon.

Aréna Az aktuális bajnok Celje lesz a Hodos kihívója a kupában

1. 10. 2024

Aréna Tadej Pogačar állomba illő triplája

30. 9. 2024

A szlovén kerékpárzseni Zürichben elképesztő módon szerezte meg első világbajnoki címét. Matic Ivačič salakmotoros Petesházán begyűjtötte zsinórban ötödik országos bajnoki címét.

Aréna Sikerül Pogačarnak a triplázás?

27. 9. 2024

Aréna A címvédés a cél.

26. 9. 2024

Aréna Izgalmas volt a salakmotorosok nyílt napja

25. 9. 2024

Nyílt napot tartottak kedden a salakmotorosok. Beszélgettünk Andrej Matjašeccel, a Lendvai Sportszövetség elnökével.

Aréna Harmadszor lett országos bajnok idén Horvat Kristijan íjász

24. 9. 2024

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan, aki ezzel begyűjtötte idei harmadik elsőségét. Folytatódik az Európai Sporthét.

Aréna Egy félidőt bírt ki a Nafta a Maribor ellen

23. 9. 2024

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan. A Maribor 3:0-ra legyőzte a Naftát. Ma, szeptember 23-án van a szlovén sport napja.