Találatok

Találatok

MMC RTV 365 Rádió Szlovénia Televízió Szlovénia mojRTV × Menu

Aréna

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

Szerző: Szabó Rudolf

Utolsó hír

Vissza
Tovább

Aréna Kek: „Végre válogatott szinten is kiváltottunk lelkesedést az országban a labdarúgás iránt. ”

2024.5.30

Megkezdte a felkészülést a közelgő Európa-bajnokságra a szlovén férfi labdarúgó-válogatott. Történelmi első európai kupát nyert labdarúgásban az Olympiakosz. Kisorsolták a 2025-ös férfi kézilabda-világbajnokság csoportbeosztását.

Újabb olasz siker a láthatáron?

Aréna Újabb olasz siker a láthatáron?

2024.5.29

Ma este rendezik meg az Európa-konferencialiga döntőjét a görög Olympiakosz és az olasz Fiorentina között. Szépített a Minnesota a Dallas ellen az NBA Nyugati főcsoportjának döntőjében. Bajnoki címhez vezette az Olimpija Hosszúfalut Jože Vori vezetőedző.

Az első fordulóban búcsúzott Párizsban a „salak királya”, Rafael Nadal

Aréna Az első fordulóban búcsúzott Párizsban a „salak királya”, Rafael Nadal

2024.5.28

Két ezüstérmet szereztek a lendvai judosok az U14-es korosztály országos bajnokságán. Pocsék idényt játszik a Cedevita Olimpija. Rafael Nadal az első fordulóban búcsúzott a Roland Garroson. Elkezdődött az MK Liga.

Bajnok a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu

Aréna Bajnok a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu

2024.5.27

A Kobilje elleni 3:2-es hazai sikerrel biztosította be az utolsó fordulóban a bajnoki címet a lendvai Községközi Labdarúgó Szövetség bajnokságában a Hungarikum Olimpija Hosszúfalu. Tadej Pogačar nagy fölénnyel megnyerte a Girót.

Nagy lépést tett a szlovén férfi röplabda-válogatott az olimpia felé

Aréna Nagy lépést tett a szlovén férfi röplabda-válogatott az olimpia felé

2024.5.24

Már feljutott a Nafta?

Aréna Már feljutott a Nafta?

2024.5.23

A Rogaška nem kapta meg a játékengedélyt az első osztályban való szerepléshez a jövő szezonban, így nagy valószínűséggel a Nafta jövőre osztályozó nélkül is a legfelső osztályban játszhat.

Mozgássérülten is lehet sportolni!

Aréna Mozgássérülten is lehet sportolni!

2024.5.22

Három parakerékpáros négy országot átszelve és 500 kilométert megtéve kíván segíteni a hozzájuk hasonló helyzetbe került mozgássérült személyeknek.

Első ligás a petesházi COAL Céllövészeti Sport Klub

Aréna Első ligás a petesházi COAL Céllövészeti Sport Klub

2024.5.21

Az első B ligában szerepelnek a következő szezonban a petesházi COAL Céllövészeti Sport Klub légpuskásai. Sikeres hétvégét zárt Lebar Denis csentei kerékpáros. A Nőtlenek nyerték a hagyományos pünkösdi meccset Völgyifaluban. Osztályozóra készül a Nafta.

Osztályozót játszik az első ligáért a Nafta

Aréna Osztályozót játszik az első ligáért a Nafta

2024.5.20

A Primorje lett a bajnok a szlovén labdarúgó másodosztályban. A második helyezett Nafta vasárnap hazai pályán 2:0-ra kikapott a Dravinjától, így osztályozót játszik az elsőosztályban a 9. helyen végző Radomljéval ezen a héten, csütörtökön és vasárnap.

Az élsportolók is szívesen olvasnak

Aréna Az élsportolók is szívesen olvasnak

2024.5.17

Sportoljunk és olvassunk! címmel tartottak előadást csütörtökön a Muraszombati Területi és Tanulmányi Könyvtárban. Az esemény vendégei Uroš Pavlovič röplabdázó és Katja Fain úszó voltak.

Két egymást követő olimpián lesz szlovén induló pályaíjászatban

Aréna Két egymást követő olimpián lesz szlovén induló pályaíjászatban

2024.5.16

Adásunk vendége Marjan Ilar, a Szlovén Íjász Szövetség elnöke.

Happy end nélkül maradt Jan Tratnik a Giro d'Italia 10. szakaszán

Aréna Happy end nélkül maradt Jan Tratnik a Giro d'Italia 10. szakaszán

2024.5.15

A Maribor nyerte meg a labdarúgó ifjúsági első osztályt. A Nafta U19-es csapata jövőre a másodosztályban folytatja. Közel állt a szakaszgyőzelemhez Jan Tratnik a Giro d'Italia keddi, tizedik szakaszán. Fél lábbal már bajnok a Manchester City.