Konjeništvo - Arhiv

Hči Brucea Springsteena debi na olimpijskih igrah zapečatila s srebrom

Uspešen krst Hči Brucea Springsteena debi na olimpijskih igrah zapečatila s srebrom

8.8.2021

Jessica, hči rokerske legende Brucea Springsteena, je z Lauro Kraut in McLainom Wardom v ekipnem delu tekmovanja v preskakovanju ovir s konjem osvojila srebrno olimpijsko medaljo. Za tekmovanje je imela velike upe, na dosežek pa je ponosna tudi družina.

Italijani s svetovnim rekordom do zlata v ekipnem zasledovanju

Končne odločitve, 12. dan Italijani s svetovnim rekordom do zlata v ekipnem zasledovanju

4.8.2021

Italijani Simone Consonni, Filippo Ganna, Francesco Lamon in Jonathan Milan so z novim svetovnim rekordom v Tokiu osvojili zlato olimpijsko odličje v kolesarstvu na stezi. Drugi so bili Danci, tretji pa Avstralci.

Dvojno kitajsko slavje na krogih, Simone Biles bo nastopila na gredi

Vrhunci 10. dne Dvojno kitajsko slavje na krogih, Simone Biles bo nastopila na gredi

2.8.2021

Američanka Simone Biles je napovedala, da bo vendarle nastopila na zadnjem finalnem nastopu – v torek na gredi. Na krogih je sodnike najbolj prepričal Kitajec Liu Jang, na parterju Američanka Jade Carey. Podelili so še 18 kompletov medalj.

Fidži spet olimpijski prvak v ragbiju

5. dan Tokia Fidži spet olimpijski prvak v ragbiju

28.7.2021

Ragbi reprezentanca Fidžija je v finalu olimpijskega turnirja premagala Novo Zelandijo s 27:12 in s tem ubranila naslov iz Ria.

Hčerka Brucea Springsteena bo naskakovala vrh na OI

Utrinki Hčerka Brucea Springsteena bo naskakovala vrh na OI

6.7.2021

Jessica Springsteen, hči rokovske legende Brucea Springsteena, bo nastopila na olimpijskih igrah v Tokiu. Tekmovala bo v preskakovanju ovir s konjem.