![Ponesrečenec je hospitaliziran v UKC-ju Ljubljana. Foto: BoBo/Žiga Živulović ml. Ponesrečenec je hospitaliziran v UKC-ju Ljubljana. Foto: BoBo/Žiga Živulović ml.](https://img.rtvcdn.si/_up/upload/2025/02/06/66415318.jpg)
Nesreča se je zgodila, potem ko je plezalec padel med plezanjem v steni. Pomoč na kraju nesreče so mu nudile enote za reševanje, nato pa ga je v ljubljanski klinični center prepeljal helikopter.
Policisti nadaljujejo zbiranje obvestil o okoliščinah dogodka. O ugotovitvah bodo obvestili pristojno državno tožilstvo, so še sporočili.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje