Gre za film, pri katerem sodeluje producentska hiša Eltona Johna in Davida Furnisha Rocket Pictures, režiral pa ga bo Nick Hurran. Scenarij je delo Geoffa Deana, zgodba pa pripoveduje o srednješolcih (fantu in punci), ki se sovražita, nenadoma pa postaneta ujeta v telo drug drugega. Sharon Osboure bo v filmu upodobila mati srednjšolca, ki ga bo zaigral Kevin Zegers.
Osbournova je najverjetneje že kar vajena filmskih kamer, saj so ji kar nekaj sezon sledile televizijske kamere, življenje njene družine pa je bilo v oddaji Osbournovi na vpogled vsakomur, ki si je to želel.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje