Derrick Henry je z dolgim tekom v podaljšku tlakoval pot do zmage Baltimora. Foto: Reuters

To je bil šov obeh napadov, ki sta skupaj pridobila skoraj tisoč jardov in se veselila devetih zadetkov. Bengalsi so vodili večji del tekme, med drugim kar trikrat za deset točk. Domači podajalec Joe Burrow je vrgel kar pet podaj za zadetek (30/39, 392 jardov). Edina napaka se mu je pripetila tri minute pred koncem rednega dela, ko je njegova ekipa vodila z 38:35, Bengalsi pa so bili že v območju strela na gol.

Priložnost je tako izkoristil Lamar Jackson, ki je imel prav tako odlično tekmo (podaje 26/42, 348 jardov, štiri podaje za zadetek), Justin Tucker pa je izenačil s 56 jardov. V podaljšku je za gostitelje prosti strel izvajal Evan McPherson, a je zgrešil. Že v naslednji akciji se je tekač Derrick Henry izstrgal domači obrambi, pretekel 51 jardov in bil ustavljen vsega šest jardov pred golovo črto. Odgovornost je nato prevzel Tucker in odločil zmagovalca.

Chad Ryland je Arizoni prinesel drugo zmago v sezoni. Foto: Reuters

San Francisco v drugem polčasu brez točke
Še v eni divizijski tekmi je Arizona v gosteh premagala San Francisco s 24:23. Gostitelji so prvi polčas dobili s 23:10, nato pa ostali brez dosežene točke. Preobrat je končal Chad Ryland, ki je dobro minuto pred koncem zadel prosti strel, dolg 35 jardov.

Tri prestrežene podaje Rodgersa
Minnesota je v Londonu (na Tottenhamovem stadionu) premagala New York Jetse s 23:17 in ostaja neporažena. Vikingi so začeli odlično in dosegli prvih 17 točk na tekmi. Jetsi so se vrnili in imeli ob koncu tekme celo napad za zmago, a je Stephon Gilmore 49 sekund pred koncem prestregel žogo. Aaron Rodgers ni imel najboljše tekme, saj je vrgel kar tri prestrežene podaje, eno je med drugim ob koncu uvodne četrtine ujel Andrew Van Ginkel, z ukradeno žogo pretekel 63 jardov in povišal na 10:0.