MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Najbolj komentirane

Giro, 10. etapa Francoz Paret Peintre pokvaril pravljični pobeg Tratnika

14.5.2024 9:01

Jan Tratnik za herojsko predstavo na 10. etapi kolesarske Dirke po Italiji ni bil nagrajen z zmago. Po solo vožnji skoraj 30 km ga je slabe tri km pred ciljem 18 km zaključnega klanca ujel poznejši zmagovalec Valentin Paret Peintre.

OKC izenačil na 2:2 Dallas po strelskem mrku v zadnji četrtini popustil tudi v obrambi

13.5.2024 20:14

Košarkarji Dallasa so imeli na četrti tekmi večino časa pobudo, še v drugem polčasu so vodili za 14, potem pa so povsem popustili v napadu in Oklahoma City je po preobratu izenačil izid v seriji na 2:2 (96:100).

Intervju Matjaž Rozman: Krznar je gospod, Iličić profesor, Oblak najboljši na svetu

14.5.2024 6:37

Pred štirimi leti nepričakovano, tokrat s prevlado v celi sezoni. Celje je drugič nogometni prvak, kar je razvnelo občinstvo. "Pred leti smo bili vajeni igrati pred skoraj praznim stadionom, zdaj lahko uživamo ob visoki podpori," pravi Matjaž Rozman.

Po zmagi Oklahome Porazni prosti meti Mavsov vrnili Thunder med žive

14.5.2024 11:25

Oklahoma City je zadel 23 od 24 prostih metov, Dallas pa le 12 od 23. "Kaj? Zgrešil sem edini prosti met ekipe?" se je smejal Chet Holmgren, ki pa je deset sekund pred koncem zadel oba prosta meta, potem ko je pred njim Luka Dončić enkrat zgrešil.

Odbojka Stožice bodo na Ligi narodov verjetno znova razprodane

13.5.2024 16:10

"Imamo priložnost, da se kot najmanjša država v zgodovini prebijemo na OI. Zelo blizu smo temu cilju, zato tudi zadnjega od treh turnirjev Lige narodov organiziramo v Stožicah," je predsednik Odbojkarske zveze Metod Ropret poudaril pomembnost poletja.