Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

A legfontosabb tollaslabda tornára készülődnek Lendván

16.04.2024

120-150 versenyző várható a hétvégén a 19. Ezüstlabda tollaslabda tornára Lendván. A Mladost játékosai kiharcolták a szereplést az elődöntőben az első szlovén tollaslabda ligában. Lendváról indul útjára szerdán az olimpiai álmokat hordozó szlovén fáklya.

Aréna

127 epizod

Aréna

127 epizod

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

16.04.2024

18.10.2024

Sikerélmények és célok: stúdióbeszélgetés Gabor Ria cselgáncsozóval

Gabor Ria fiatal kora ellenére számos érem és elismerés tulajdonosa. A Lendvai Judo Klub volt a nevelő egyesülete, majd középiskolába iratkozással a klubváltás is jött. Jelenleg a maribori Apolon Judo Klub színeiben szerepel.

17.10.2024

Lendvai tollaslabdázó a világbajnokságon

Tija Horvat a kínai ifjúsági világbajnokságról: teszteltük tudásunkat, és felbecsülhetetlen tapasztalatokat szereztünk.

16.10.2024

Sikeres a szlovén salakmotor utánpótlás

A csehországi Pardubicében Sven Cerjak megvédte országos bajnoki címét a 250 köbcentis géposztályban az U16-os korosztályú versenyzőknél. Befejeződött a labdarúgó Nemzetek Ligája következő szakasza.

15.10.2024

Szlovén és magyar győzelem

A szlovén labdarúgó válogatott három ponttal tért vissza Kazahsztánból. Magyarország Szoboszlai duplával nyert Zenicában. Ma nyolc mérkőzéssel zárul a Nemzetek Ligája októberi szakasza. Kezdődik az asztalitenisz Európa-bajnokság Linzben.

14.10.2024

Rosszul sikerült a bajnoki rajt a Lendvai Röplabda Klub számára

11.10.2024

A judo növeli az önbizalmat és levezeti a fölösleges energiát

Az őszi judo tábor vendége lesz dr. Samo Masleša kineziológus, a mozgástudomány doktora. Szlovénia 3:0-ás vereséget szenvedett Norvégiától. Sikerekben gazdag pályafutás után bejelentette visszavonulását Rafael Nadal teniszező.

10.10.2024

Az első B ligában való szereplést tűzte ki célul a Lendvai Röplabda Klub

09.10.2024

Edzőváltás

A Nemzetek Ligája harmadik fordulójában holnap Oslóban lép pályára a szlovén labdarúgó-válogatott. A Cedevita Olimpija elszenvedte első vereségét az Európa Kupában. A káromkodás most központi téma a Forma-1-ben.

08.10.2024

Brit és olasz világbajnokot avattak tradicionális íjjal a mokricei 3D-s íjász világbajnokságon

Elégedett volt szereplésével a hazai rendezésű íjász világbajnokságon Horvat Kristijan. A Bistrica átvette a vezetést a Muravidéki Labdarúgó Ligában.

07.10.2024

Jól szerepeltek a 17. Nemzeti Vágtán a muravidéki lovasok

Matej Grebenjak (Petesháza) a legjobb 16 között végzett. Továbbra is pont nélkül áll a Nafta idegenben. Dobronakon rendezték a régiós bajnokságot nagykaliberű pisztoly és revolver számban.

04.10.2024

Nem tudja folytatni a Hidvégi Labdarúgóklub.

Játékoshiány miatt kilép a bajnokságból a Hidvégi Labdarúgóklub. Horvat Kristijannak nem sikerült bejutni a döntőbe a hazai rendezésű 3D íjász világbajnokságon. Horvat a 34. helyen végzett tradicionális íjjal.

03.10.2024

Nyeregbe, Muravidék!

Pénteken kezdődik az idén háromnapossá bővült 17. Nemzeti Vágta Szilvásváradon a Lipicai Lovasközpontban, ahol négy muravidéki lovas is rajthoz áll.

02.10.2024

Edzőváltás a lendvai Mladost Tollaslabdaklubnál

Nejc Šendlinger váltotta három év után a Mladostnál az eddigi edzőt, Luka Petričet. A torna 17–24. helyeiért versenyez a folytatásban Szlovénia a tollaslabda junior-világbajnokságon.

01.10.2024

Az aktuális bajnok Celje lesz a Hodos kihívója a kupában

30.09.2024

Tadej Pogačar állomba illő triplája

A szlovén kerékpárzseni Zürichben elképesztő módon szerezte meg első világbajnoki címét. Matic Ivačič salakmotoros Petesházán begyűjtötte zsinórban ötödik országos bajnoki címét.

27.09.2024

Sikerül Pogačarnak a triplázás?

26.09.2024

A címvédés a cél.

25.09.2024

Izgalmas volt a salakmotorosok nyílt napja

Nyílt napot tartottak kedden a salakmotorosok. Beszélgettünk Andrej Matjašeccel, a Lendvai Sportszövetség elnökével.

24.09.2024

Harmadszor lett országos bajnok idén Horvat Kristijan íjász

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan, aki ezzel begyűjtötte idei harmadik elsőségét. Folytatódik az Európai Sporthét.

23.09.2024

Egy félidőt bírt ki a Nafta a Maribor ellen

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan. A Maribor 3:0-ra legyőzte a Naftát. Ma, szeptember 23-án van a szlovén sport napja.