Joe Pavelski je bil junak srečanja v Dallasu. Foto: Reuters

Prvo tretjino sta ekipi po zadetkih Radeka Fakse in Trevorja Lewisa končali izenačeni (1:1), enako je bilo tudi po drugem sklopu 20 minut igre. Najprej je goste v vodstvo po podaji Johnnyja Gauderauja popeljal Elias Lindholm, a je že nekaj minut pozneje na 2:2 izenačil Joe Pavelski. 37-letni veteran je plošček v mrežo pospravil po strelu Mira Heiskanena.

Dallas je nato v zadnjem delu tekme le še dokončal delo. Power play je po izključitvi Blaka Colemana izkoristil prav Pavelski, ki je bil po strelu Vladislava Namestnikova na pravem mestu ob pravem času, končni izid je s strelom v prazno mrežo po seriji neuspešnih napadov nasprotnika postavil Roope Hintz.