Corey Perry je zadel za vodstvo Tampe s 5:2. Foto: Reuters

Gledalci so največ golov videli v Torontu, kjer je Tampa Bay slavila s 7:3. Uvodno tretjino so dobile Strele s 3:0, pri čemer je Nikita Kučerov zadnji gol dosegel le štiri sekunde pred iztekom 20 minut.

Nenavadna je bila druga tretjina, v kateri se je Toronto z dvema goloma približal na 3:2, a je do konca tega dela igre prejel še tri gole, kar je pomenilo, da je Tampa ušla v nedosegljivo vodstvo. Vseh pet golov v tem delu igre je padlo z igralcem več.

New York Rangersi so premagali New Jersey s 5:1, z enakim izidom je Winnipeg ugnal Vegas, Seattle pa je bil s 3:1 boljši od Colorada.