Aleksej Laskevič je bil z 19 točkami drugi najboljši strelec svoje ekipe. Foto: Drago Perko/www.kosarka.si
Domžalčani doma ugnali Zlatorog

Z visoko razliko so namreč slavili tudi na vnaprej odigrani tekmi 2. kroga v soboto v Šentjuru (85:70), ko je bil z 32 točkami nezaustavljiv Američan Alvin Snow. Ta je blestel tudi tokrat, z Aleksejem Laškevičem je bil drugi strelec tekme, medtem ko je bil najuspešnejši Mario Dundović.

Domžalčani so bili od gostov boljši od prve minute, takoj so prevzeli pobudo in kljub večjemu vodstvu, tekmo so odprli z 19:5, na odmor odšli s prednostjo 9 točk. Le še pet točk je bilo zaostanka v drugem polčasu, ko je na sceno spet stopil Snow, v zadnji četrtini zadel štiri trojke in Helios popeljal do visoke zmage.