Miloš Paravinja
Oslabljeni Slovan se ni zmogel upirati prvakom iz leta 2005. Foto: RTV SLO

Domžalčani so si v drugi četrtini nabrali prednost 11 točk, ki so jo držali vse do zadnjih minut, ko so jo prizadevni gostitelji izničili. V zadnji sekundi je na 65:65 po zgrešenem metu za tri točke izenačil Marin. V podaljšku je bilo tesno vse do zadnje minute, ko so Slovenci naredili niz 10:2.

Slovan pa tone in tone
Na Kodeljevem je Slovan proti favoriziranemu Hemofarmu doživel še sedmi zaporedni poraz in tako ostaja na zadnjem mestu z le enim samim uspehom. Pri gostih se je s 14 točkami izkazal občasni slovenski reprezentant Nebojša Joksimovič, pri tem velja omeniti, da so Srbi drugi polčas odigrali z rezervisti.