Darko Peljhan je med slovenskimi dirkači zaostal le za Tomažem Kaučičem (+17,5). Foto: RTV SLO

Na reliju na avstrijskem Koroškem je bil drugi najboljši Slovenec Darko Peljhan (na reliju 7., + 4:38,1 za zmagovalcem), tretje mesto med slovenskimi dirkači pa je z 8. mestom na dirki osvojil Boštjan Logar (+ 4:49,3)

Jereb v predzadnjem HP-ju odstopil
Andrej Jereb, ki ima težave z boleznijo, je v predzadnji hitrostni preizušnji odstopil. Aktualnemu državnemu prvaku je še dva HP-ja pred koncem dobro kazalo, saj je bil v izenačenem boju s Peljhanom in Logarjem za osvojitev drugega mesta v DP-ju, vendar je potem naredil napako.

Skupno slavil Hideg
V jubilejni 30. izvedbi relija je svojo prvo zmago slavil Madžar Krizstian Hideg. Drugo mesto je osvojil Raimund Baumschlager, ki je po prvih treh HP-jih vodil, tretje pa Franz Wittmann mlajši.