Slovenski prvaki imajo le še teoretične možnosti za nastop v 3. predkrogu.

Štirikratni danski prvak FC Köbenhavn je prikazal trdo igro z veliko teka. V prvem polčasu, v katerem so imeli pobudo Danci, gledalci razen strelov Bengvolda z razdalje niso videli veliko. Goričani so dobro igrali na sredini, a pot v napad je bila zaprta. V zadnjih minutah polčasa je Santos izkoristil ležernost goriške obrambe, iz neposredne bližine je zadel za 1:0.

Slovenski prvaki si v prvem delu niso priigrali niti ene resne priložnosti za zadetek.V živahnejšem drugem polčasu so modo-beli zaigrali pogumnejše. V 57. minut se je Puš otresel igralca na desnem krilu, podal v sredino, kjer je bil z glavo natančen Rodič. Žal pa zadetek Goričanom ni dal dodatnega poleta, ampak so ponovno prepustili pobudo Skandinavcem.

Vrtnicam je najprej skozi prste pogledal sodnik iz Severne Irske, ki ni piskal očitnega prekrška Živca v kazenskem prostoru, nato pa jih je rešila še sreča, saj je M'oller iz obrata za las streljal čez gol. Vratar Pirih je bil nemočen v 68. minuti, ko je po prodoru in podaji Becha z desne strani zaspala obramba Gorice. Z glavo je neubranljivo zadel visoki Möller.

Danski predstavniki so do konca srečanja nadzorovali igro, Goričanom pa so pošle moiči za preobrat. 2:1 je izid, ki si ga slovenski prvaki pred srečanjem gotovo niso želeli. V glavnem mestu Danske bodo Slovenci stežka izničili zaostanek.

GORICA         1 - 2         KÖBENHAVN