O usodi Siniše Brkića odloča upravni odbor. Foto: Ervin Čurlič
Po porazu z Olimpijo Triglav zamenjal trenerja

Do nadaljnjega bo člansko moštvo vodil Brkičev pomočnik Rajko Kondič, medtem pa bodo poskušali najti novega trenerja.

Kranjčani so proti Ljubljančanom izgubili, čeprav so vodili z 1:0 in imeli od 18. minute naprej igralca več, potem ko je bil izključen Boban Jović.
Olimpiji je uspel preobrat v drugem polčasu. Najprej je dvakrat zadel Anej Lovrečič, ob koncu srečanja pa je zmago z dvema zadetkoma potrdil Nikola Nikezić.

Triglavani so v letošnji sezoni proti Olimpiji gladko izgubili vse tri tekme s skupno razliko v golih 12:2.

Gorenjska ekipa na štirih dvobojih spomladanskega dela ni osvojila niti točke. Na lestvici je na osmem mestu s 24 točkami. Predzadnji Aluminij jih ima 23, zadnja Mura pa 22.