Djibril Cisse je načel mrežo domačih. Foto: EPA
Steven Gerrard
Steven Gerrard je znova pokazal svojo vrednost. Foto: EPA

Po gladkih 3:0 na Anfield Roadu so Redsi ponovili vajo tudi v Wrexhamu. Prvi je domačo mrežo načel Djibril Cisse, ki je v 26. minuti izkoristil predložek Johna Arneja Riiseja.

Liverpool je imel v 50. minuti priložnost za povišanje vodstva, a je domači vratar Gerrard Doherty, ki je blestel večji del tekme, obranil slab strel Dietmarja Hamanna z bele točke. Na drugi strani bi TNS ob prvi pravi priložnosti lahko izenačil, toda goste je po strelu Stevena Becka v 67. minuti rešila vratnica.

Ko je kazalo, da jo bodo Valižani odnesli z znosnim porazom, je v minuti dvakrat zadel kapetan Redsov Steven Gerrard, ki je prispeval že vse tri gole na prvi tekmi. Tokrat je igral le nekaj več kot 20 minut.

Liverpool se bo v 2. krogu pomeril s prvakom Litve Kaunasom, ki je z 8:2 izločil HB s Ferskih otokov.

Cisse 15., Gerrard 85., 86.
Sreda: PJUNIK (ARM) - HAKA (FIN) 0:1 ZRINJSKI (BiH) - DUDELANGE (LUKS) 1:0 SKONTO - RABOTNIĆKI 0:6 ANORTHOSIS (CIP) - DINAMO MINSK 1:1 ŠERIF (MOL) - SLIEMA (MAL) 4:1 ARTMEDIA (SLK) - KAIRAT (KAZ) 0:2 SHELBOURNE - GLENTORAN (S. IRSKA) 2:1 HAFNARFJÖRDUR (ISL) - NEFČI (AZB) 0:2