Green Dragonsi so bili znova nezadovoljni s predstavo Olimpije. Foto: Sandi Fišer
Vedran Vinko in Kristian Lipovac
Vedran Vinko je takole premagal Kristiana Lipovca. Foto: Sandi Fišer
Olimpija - Nafta
Za Nafto je igral tudi Erdžan Bečiri, ki so ga morali prejšnji teden po prijateljski tekmi proti poljski Koroni odpeljati na pregled v bolnišnico. Foto: Sandi Fišer
Olimpija še naprej brez zmage

3. krog nogometne Prve lige si se je končal s tekmo Olimpija - Nafta. Srečanje v Spodnji Šiški je z 1:0 pripadlo gostom.
Olimpiji, ki je verjetno zadnjič igrala na stadionu ŽAK-a, saj se bo kmalu preselila na Stožice, je v 64. minuti poraz zadal Vedran Vinko. V igro je vstopil v drugem polčasu in v mrežo pospravil odbito žogo po močnem strelu Arpada Vaša.
Murko spretnejši od Škerjanca
V prvem polčasu so imeli več od igre gostitelji. Tomaž Murko je dvakrat dobil neposredni dvoboj z Davorjem Škerjancem (v 15. in 20. minuti), Sebastjan Cimerotič pa je z 10 metrov streljal mimo vrat. Lendavčani so zapretili le ob strelu Jožeta Benka pred koncem polčasa, potem ko so po začetnem hudem pritisku zeleno-belih le vzpostavili ravnotežje.
Nafta je dobro nadaljevala tudi po odmoru, saj sta s strelom poskusila Aleš Čeh in Benko, nato pa se je razveselila vodstva. Obe ekipi sta si do konca tekme priigrali še nekaj polpriložnosti, vendar so bili gostje dovolj zbrani in so brez večjih težav preprečevali gradnjo Olimpijinih akcij. Ljubljančani po treh krogih še naprej ostajajo brez zmage.