Bravo je prvič v sezoni domačo tekmo igral v Stožicah, medtem ko je Primorje, edino še brez doseženega gola v ligi, na največjem slovenskem stadionu gostovalo še drugič zapored po uvodnem porazu z Olimpijo.

V četrtek povratna tekma proti Zrinjskemu
Gostitelji so lahko malce privarčevali moči pred povratno tekmo 2. kroga kvalifikacij Konferenčne lige. V četrtek bodo v Spodnji Šiški poskusili nadgraditi prednost z 1:0 proti Zrinjskemu.

Primorje je edina ekipa v Prvi ligi, ki še ni dosegla zadetka. Obe tekmi v Stožicah so izgubili. Foto: www.alesfevzer.com

Brez zadetkov v prvem delu
Izbranci Milana Anđelkovića so v uvodu nekoliko bolje držali žogo in več pogledovali proti domačemu kazenskemu prostoru, a niso resneje zapretili. V 22. minuti so prvi najnevarnejši strel sprožili domači, Gašper Jovan je poskusil z 20 metrov, Gašper Tratnik pa je žogo zanesljivo ujel.

Tučić takoj po vstopu načel mrežo Primorja
Strateg Brava Aleš Arnol je ob odmoru v igro poslal tri nosilce igre. Milan Tučić je takoj zatem tudi zadel za 1:0. Iz bližine je bil uspešen po kotu Martina Pečarja in podaji Miguela Rodriguesa.

Bravo blestel v zadnje pol ure
Pečar je v 57. minuti podvojil prednost Brava, potem ko je kaznoval napako Tarika Čandića in zadel z roba kazenskega prostora z desno nogo. Po strelu Marka Španringa v 61. minuti se je dogajanje na zelenici nekoliko umirilo, v 70. minuti pa je na 3:0 povišal Victor Gidado, ki je z osmih metrov unovčil podajo Nemanje Jakšića. Beno Selan je postavil končni izid s šestih metrov po podaji Pečarja.