Djermanović je v 61. minuti sobotne tekme državnega prvenstva (Olimpija je zmagala z 2:3) dosegel zadetek, nekaj manj kot 20 minut pozneje pa je moral zaradi poškodbe desnega kolena z igrišča. Preiskava z magnetno resonanco je pokazala, da ima strgane vezi, okrevanje pa bo predvidoma trajalo šest mesecev, tako da bo odsoten tudi večino jesenskega dela sezone 2012/13.

Djermanović je v Olimpijo, ki se v Prvi ligi si bori za 2. mesto, prišel v januarskem prestopnem roku iz bolgarskega Litexa, na sedmih tekmah v zeleno-beli majici pa je zabil pet golov.

Zaradi poškodbe prednje stegenske mišice bo vsaj tri tedne na prisilnem počitku tudi Matic Fink.