Juninho
Radomlje niso bile kos Domžalam

V obračunu sosedov so bili nazadnje zanesljivo boljši favorizirani Domžalčani, ki so se začasno povzpeli na drugo mesto lestvice.
Domžalčani, ki so jeseni premagali Radomlje z 2:0 in s 3:0, so igrali brez Zenija Husmanija, Dejana Milića, Veljka Simića in Aladina Šišića. Trener Radomljanov Dejan Djuranović ni mogel računati na Aleksandra Zukića, Tadeja Remsa in Gorana Vuka.

Črnic kronal uvodno premoč Domžal
Domžalčani, tokrat formalno gostje v športnem parku ob Kamniški Bistrici, so v uvodu prvega dela nanizali nekaj polpriložnosti, a Matic Črnic in Alen Ožbolt nista bila natančna.
V 27. minuti je strel Ožbolta od daleč vratarju Vjekolsavu Andriću še uspelo odbiti, potem pa je Rok Jazbec s prekrškom zaustavil Slobodana Vuka v kazenskem prostoru. Sodnik Matej Jug je pokazal na belo točko. Črnić je bil zanesljiv izvajalec najstrožje kazni.

Juninho zadel iz bližine
Osem minut zatem je po podaji Nejca Skubica s peto poskušal streljati Vuk, a je žogo slabo zadel. Na drugi vratnici je prišla do Juninha, ki je žogo z desnico pospravil v mrežo.
Rezervist Morel postavil piko na i
Radomljani so si v nadaljevanju le pripravili nekaj strelov na gol, toda s poskusi Luke Cerarja in Jureta Balkovca od daleč niso bili nevarni za Nejca Vidmarja (branil je že na 150. tekmi v Prvi ligi). Za Domžalčane bi lahko izid povišal Slobodan Vuk, potem ko je po akciji Rudija Požega Vancaša in Dejana Trajkovskega z okoli 12 metrov za las meril čez vrata.

Po akciji Benjamina Morela je Mate Eterović poskusil s strelom s 13 metrov, a je bil Andrić na mestu. Končni izid je postavil rezervist Morel v zadnji minuti z glavo po natančni podaji Trajkovskega.