Ljubljančani bi morali že v 12. minuti ostati le z deseterico na zelenici, saj je rdeči karton prejel vratar Matija Orbanić. Po dovgoru obeh trenerjev se je prijateljska tekma nadaljevala brez izključitve.

Že po pol minute igre v drugem polčasu je imel izjemno priložnost Haris Kadrić, ki mu s treh metrov ni uspelo zatresti mreže. Kazen je prišla že v naslednji akciji, ko so Lendavčani izsilili najstrožjo kazen. Odločilni zadetek je v 47. minuti dosegel Vedran Vinko.

Safet Hadžić je tri dni pred tekmo 26. kroga Prve lige v Sežani odpočil nosilce igre. V začetni enajsterici so bili Orbanić, Andrejašič, Burin, Šme, Židan, Kapun, Sešlar, Kurež, Bezjak, Elšnik in Kadrić.

Radomlje ugnale Roltek Dob
V prijateljski tekmi sta se danes pomerila drugoligaša. Radomlje, ki se bodo v sredo srečale z Nafto v polfinalu pokala, so s 3:1 ugnale Roltek Dob. Dva gola je dosegel Jaka Štromajer.