Za Olimpijo je v 10. minuti zadel Haris Kadrić, izenačil pa je v 35. minuti Marten Wilmots.

Začetna enajsterica Olimpije je bila Orbanić, Šme, Bagnack, Andrejašič, Židan, Ostrc, Burin, Kurež, Kadrić, Cekici in Elšnik. V drugem polčasu so priložnost dobili še Mrežar, Perković, Dakić, Gasser, Sešlar, Kolašinac, Lipec, Gorenc, Nikolovski in Nik Kapun, ki je zaradi poškodbe resno tekmo nazadnje igral 8. decembra 2018.

Ljubljančani so v soboto z 1:0 premagali Aluminij, to soboto pa jih čaka še obračun z Gorico.

Po trimesečnem premoru se bo Olimpija na prvi prvenstveni tekmi 6. junija v Sežani srečala s CB24 Taborom Sežano, ki je danes v Novi Gorici proti Gorici izgubil s 4:1 (2:1). Sežančani so v 4. minuti povedli, ko je zadel Stefan Stevanović. V nadaljevanju sta za preobrat poskrbela Diego Bardanca (32.) in Bede Osuji (25., 67., 79.), ki je dosegel hat-trick. Ekipo iz Sežane v soboto čaka dvoboj s Koprom, prihodnji teden pa še z Biljami.