Kalcer Radomlje ima letos v Prvi ligi dobre izkušnje z Aluminijem (tri tekme, dve zmagi, en remi). Foto: www.alesfevzer.com

Mrkonjić, 27-letni hrvaški napadalec, ki je šele pred nekaj dnevi okrepil Radomljane, je bil s strelom s 13 metrov natančen v 35. minuti, v gneči pred kazenskim prostorom pa se je za 0:3 dobro znašel v 53. minuti.

Še pred polčasom je gostom prednost dveh zadetkov po strelu iz bližine priboril Ivan Čalušić.

Zadnji zadetek je bila mojstrovina Olivera Kregarja, ki je zavrtel domačo obrambo in na koncu matiral še vratarja Luko Janžekoviča.

Radomljani slavili v Kidričevem
Morozov okrepil Celje

Celje se je okrepilo z nekdanjim branilcem moskovskega Dinama Grigorijem Morozovom. 27-letni Rus je podpisal pogodbo za dve leti in pol. V Celju so potrdili tudi prihod napadalca Miroslava Iličića, ki je s klubom sklenil pogodbo do konca sezone 2024/25. Triindvajsetletnik je nogometno pot začel v NK Grobničan.