Angel di Maria je že na začetku nove sezone v sijajni formi. Foto: Reuters

Favoriti so začeli sijajno. Javier Pastore je zadel v 9. minuti po podaji Lavyina Kurzawe. Pastore je nato deset minut zatem podal pred vrata, kjer je Lucas Moura z bližine povišal na 2:0. Popolno premoč Parižanov je skoraj kronal še Angel di Maria, ki je v 23. minuti stresel prečko z roba kazenskega prostora. Hatem Ben Arfa je z natančnim strelom povišal na 3:0 v 34. minuti.

Drugi polčas je bil le še formalnost. Kurzawa je v 54. minuti zadel desni spodnji kot po podaji Pastoreja. Edini gol za Lyon je prispeval Corentin Tolisso (87.). Za igralca tekme je bil izbran di Maria.

Francozi od leta 2009 superpokal prirejajo na tujem, Celovec pa se kot prizorišče ne bo ravno vpisal v zgodovino, saj so do petka prodali le 6.500 vstopnic, na stadionu s 30.000 sedeži pa je nato sedela le tretjina gledalcev.