Alcorcon se je veselil velikega meta. Foto: EPA
Navijač
Navijači Reala so izžvižgali svoje ljubljence. Foto: EPA
Real Madrid
Kapetan madridskega Reala Raul je po tekmi čestital vratarju gostov Juanmaju. Foto: EPA
Real se je osramotil v pokalu

Madridčani so namreč pred skoraj polnim Santiagom Bernabeuom le z 1:0 premagali Alcorcon, ki je proti kraljevemu klubu pravi palček, saj ima okoli štiristokrat manjši proračun. Real je začel z Rauolm in Ruudom van Nistelrooyjem v napadu ter Gonzalom Higuainom in Kakajem za njima. A zvezdniški zasedbi ni uspelo streti dobro organizirane obrambe gostov.

Aplavz gostom, žvižgi domačim
Nejevolja navijačev je bila iz minute v minute večja, tako da žvižge domači zasedbi ni mogel preprečiti niti zadetek Rafaela van der Vaarta v 82. minuti, ko so gledalci že začeli zapuščati stadion. Na koncu so palčku iz Alcorcona namenili stoječe ovacije, domačemu trenerju Manuelu Pelleginiju pa nove pozive, naj gre. Real je tako že drugo leto zapored izpadel v 4. krogu španskega kraljevega pokala. Lani ga je izločil tretjeligaš Real Union.