Veselje Roka Dolžana po vodilnem golu. Foto: MMC RTV SLO
Triglav korak bliže Prvi ligi si
Triglav zmagal v Spodnji Šiški

Dolžan je v 63. minuti zadel z glavo po podaji z desne strani. Gorenjci so srečanje začeli bolje kot domači, ki jih je tokrat vodil Radoslav Bečejac. Pri gostih sta uvodoma zapretila Nejc Potokar in Dolžan, a je bil na mestu Ažbe Jug. Slednji je ubranil tudi izjemno priložnost Dejana Mišiča ob koncu polčasa.

V nadaljevanju so se domači prebudili. Poskua Matica Finka in Roberta Beriča s 25 metrov je ustavil vratar Miha Gracar. Sledil je zadetek Dolžana, po katerem je Interblock pritisnil, a so Gorenjci vzdržali vse napade.

Ptujčani zahtevajo razveljavitev tekme
Igranje Interblocka v dodatnih kvalifikacijah je postavila pod vprašaj Drava, ki zahteva, da se tekma zadnjega kroga (2:0) proti Olimpiji registrira s 3:0 v nihovo korist, saj naj bi zmaji nastopili z neregistriranimi igralci. Če bi res prišlo do spremembe izida, bi se za obstanek borili Ptujčani. A takšen scenarij se očitno ne bo zgodil ...