Alvaro Pereira (desno v padcu) je na svoji 30. reprezentančni tekmi dosegel peti zadetek. Foto: Reuters

Za edini zadetek je v 14. minuti poskrbel Alvaro Pereira, ki se je po prostem strelu Diega Forlana znašel na pravem mestu, saj je vratar Luis Michel žogo nespretno odbil, Pereira pa jo je v mrežo zatlačil s slabega metra.

Mehiški mladeniči priložnosti niso izkoristili
Mehika, ki je pred nekaj tedni osvojila Zlati pokal, je na "copo" odšla z močno pomlajeno reprezentanco, v treh tekmah ob enem samem zadetku ni osvojila niti točke.

Čile brez poraza končal na vrhu
Na drugi tekmi v skupini C je Čile v drugi minuti sodnikovega podaljška ugnal Peru z 1:0 in s sedmimi točkami osvojil prvo mesto. Po udarcu s kota je v gneči žogo v svojo mrežo spravil Andre Carillo.