Pavlovič je nazadnje igral za Interblock, pred tem pa je nosil še drese velenjskega Rudarja, kjer je začel kariero, zagrebškega Dinama, Austrie in Nafte. Velenjčan je bil tudi član slovenske reprezentance na evropskem in svetovnem prvenstvu.
Športni direktor Maribora Zlatko Zahovič je ob podpisu pogodbe izrazil prepričanje, da bo Pavlovič s svojimi izkušnjami velika okrepitev v spomladanskem delu prvenstva. Pavlovič je drugi novinec v dveh dneh, saj je pred Pavlovičem prišel že Nilton Rogeiro Fernandes Cardoso iz Zelenortskih otokov.
A. V.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje