Blejski odbojkarji so premagali udeleženca Lige prvakov. Foto: RTV SLO
Odbojkarji Bleda
Blejski blok je deloval ob najbolj pomembnih trenutkih. Foto: EPA
Blejci zmagovalci Interlige

Blejci so začeli odločno v tekmo in sredi prvega niza vodili že s petimi točkami prednosti. Pri 24:22 so zapravili dve žogi za niz, kar so Dunajčani s pridom izkoristili. V drugem nizu so oranžni po slabem začetku pobegnili in zlahka dobili niz na 18. Podobno je bilo v nadaljevanju: Avstrijci so dobili tretji, gostitelji pa četrti niz.

V izjemno napetem odločilnem nizu je bil izid ves čas izenačen, Blejci pa so prednost dosegli tik ob koncu in niz dobili s 15:13.

Blejce konec tedna čaka še en zaključni turnir
Slovenske prvake konec tedna čaka še večji izziv, saj bodo v Modeni sodelovali na zaključnem turnirju evropskega pokala Top teams.