Matt Ryan je uspešno končal 32 podaj. Obramba Baltimora še nikoli ni dovolila toliko podaj, ne da bi pri tem prestregla vsaj eno podajo. Prejšnji rekord je segal v leto 1997, ko je Dave Brown uspešno končal 28 podaj. Foto: EPA
Roddy White
V zadnjih 15 letih je vsaj 12 podaj, 130 jardov, 2 zadetka in zmago uspelo doseči Anquanu Boldinu, Marvinu Harrisonu in Shannonu Sharpu. Roddy White je zdaj četrti na tej lestvici. Foto: EPA

Na začetku zadnje četrtine je Roddy White ujel podajo, dolgo štiri jarde, s katero je povedel Falconse v vodstvo z 20:7. Ravensi so nato vstali od mrtvih, saj je Joe Flacco podal za dva zadetka. Todd Heap je 65 sekund pred koncem tekme ujel podajo, dolgo 9 jardov, s katero je Baltimore povedel z 21:20.

Atlanta doma še ne pozna poraza
Gostitelji so imeli na voljo le dobro minuto, v kateri pa jim je uspelo doseči touch-down. Podajalec Matt Ryan je 20 sekund pred koncem s 33 jardov lepo našel Whita, ki je Atlanti prinesel peto zmago v sezoni na domačem terenu. White je v zadnjih 15 letih postal šele četrti igralec v Ligi NFL, ki je na eni tekmi ujel vsaj 12 žog, s katerimi je pridobil 130 jardov in dosegel dva zadetka.