V finalu osmih najboljših tekmovalk iz prvega dela tekmovanja je zadela 298,3 kroga, od tega 99,8 v klečečem, 99,1 v ležečem in 99,4 v stoječem položaju. V finalu sta bili najbolj zbrani in natančni Nemka Anna Janssen in Italijanka Barbara Gambaro, v njunem boju za zlato kolajno pa je smetano pobrala komaj 20-letna in zelo obetavna strelka iz Nemčije, ki je po točkah slavila zmago s 16:10.

31-letna Živa Dvoršak je na azijski tekmi dokazala, da je trenutno ena najbolj vročih strelk na svetu. Na sobotni kvalifikacijski tekmi v kraljevski strelski disciplini se je v veliki finale uvrstila s tretjim dosežkom, potem ko je zadela 588 krogov. Pred njo sta se uvrstili le "čudežna strelka" iz Nemčije s 590 in Čehinja Lucie Brazdova s 589 krogi, a je slednja nastopila izven konkurence in le za točke Mednarodne strelske zveze (ISSF), tako da ni imela pravice nastopa na finalni tekmi.