Luka Žvižej je dosegel zadnja dva zadetka na tekmi za Celjane. Foto: Urban Urbanc
Matjaž Brumen
Matjaž Brumen je bil najučinkovitejši pri Koprčanih. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer
Bundalo: Tudi točka je velika za nas

Koprčani so vodili večji del srečanja, v prvem polčasu tudi že s štrimi goli razlike (17:13). Ko so v 52. minuti ob prednosti dveh igralcev več ušli na 28:25, je kazalo, da se je tehtnica dokončno nagnila na njihovo stran.

A pivovarji se niso predali. V dramatični končnici je najboljši strelec tekme Luka Žvižej dobro minuto pred koncem izenačil na 29:29, nato pa tudi zabil gol za 30:29. Cimosu je preostalo le še 13 sekund za zadnji napad, ki so ga po domiselni akciji zaključili sanjsko - z zadetkom Uroša Bundala.