Pivovarji so v Ljubljani že v 11. minuti vodili s 6:2 in prednost rutinirano držali do sredine prvega dela, ko so se domači približali na dva zadetka, kolikor so zaostajali tudi ob polčasu (12:14). Zmago so si Štajerci zagotovili v prvih desetih minutah nadaljevanja, ko so z delnim izidom 9:0 povsem zlomili domače, ki se jim je poznala odsotnost poškodovanih Matovića in Cvijiča. Celjani so povsem ustavili Backoviča, ki je v prvem polčasu zadel šestkrat, v drugem pa le še enkrat. Perić je do 45. minute zbral že 21 obramb, gostom pa je šlo kot po maslu tudi v napadu, kjer je bil sprva še posebej razpoložen Brumen. V svoji krstni predstavi v celjskem dresu se je izkazal tudi Zorman, med strelce pa so se z izjemo vratarjev vpisali prav vsi s celjske klopi.