Gorenje je doživelo prvi poraz v sezoni, kljub temu pa lahko mirno spi, saj je točkovna zaloga pred tekmeci kar zajetna. Foto: /www.rk-gorenje.com
Velenjčani klonili prvič v sezoni

Koprčani so vodili večji del tekme, največ za 6 golov. "Ose" so se 8 minut pred koncem po golu Nikole Manojlovića približali le na -1 (23:22), a so se nato domači z goloma Uroša Rapotca znova odlepili na +3. Gostje se niso več uspeli približati. Najboljši strelec tekme je bil z 8 goli Uroš Elezović, medtem ko jih je Marko Bezjak za Velenjčane prispeval 6.

"Prenovljeni" Celjani so se precej namučili z Loko, ki je 10 minut pred koncem povedla s 25:24, nato pa so pivovarji le postavili stvari na svoje mesto za 29:28. Jure Dolenec je blestel z 10 goli.