Celje Pivovarna Laško
Navijači Celjanov so takole povedali svoje. Foto: MMC RTV SLO
Koprčani železnih živcev v Celju

Koprčani so večji del tekme vodili za gol ali dva. Delo jim je olajšal tudi domači kapetan Edvard Kokšarov, ki je v 6. minuti ob izvajanju sedemmetrovke v glavo zadel Darka Stanića in bil izključen. Polčas so sicer dobili pivovarji (17:15), a je gostom v nadaljevanju uspel preobrat. Zadnja dva zadetka za Cimos sta zabila Alen Blažević in Matjaž Brumen. Potem ko je Jan Gregorc znižal le na gol razlike, se je domačim ponudila priložnost za izenačenje, a je strel Miladina Kozline ustavil koprski blok.

Po koncu srečanja so navijači izobesili napis 'Zorko (Mijo Zorko, direktor kluba, op. a.), ti si največja sramota v klubu' ter 'Celje vse bolj tone', vendar so varnostniki napise hitro odvzeli.

Vodilno Gorenje je že prej ugnalo Slovana (30:27). Ose v Zlatorogu gostujejo v sredo.