Matjaž Brumen je ne samo zadeval, ampak tudi odlično razigraval moštvo. Foto: MMC RTV SLO
Koper zmagal v Velenju

Pri varovancih Matjaža Tominca velje izpostaviti dva igralca - vratarja Darka Stanića, ki je v 47 minutah zbral 24 obramb, in Matjaža Brumna, ki je dosegel 8 golov. Srečanje je bilo izenačeno do 37. minute, nato pa so Primorci povedli in vodstva niso več izpustili iz rok.

Trimo je pred tednom dni v polfinalu superpokala izločil Celje Pivovarno Laško, tokrat pa je v dolenjskem derbiju klonil v Ribnici. Riko je slavil s 25:22. Prevent je visoko premagal Kozino Hrpelje (45:15), ki bo po umiku glavnega sponzorja in odhodu večine igralcev očitno topovska hrana. Državni prvaki iz Celja so rutinsko zmago dosegli v Trbovljah.