Prvi strelec srečanja je bil s sedmimi zadetki Iker Romero. Foto: EPA

Katalonci so vodili ves prvi polčas in na odmor odšli s prednostjo dveh zadetkov (11:9). Z zadetkom Hrvata Mirze Džombe so gosti v 37. minuti povedli s 14:13, kar pa je bilo tudi njihovo edino vodstvo na tekmi. Barca je v naslednjih šestih minutah odgovorila z delnim izidom 6:0 in odločila tekmo.

Slovenci niso imeli vidnejših vlog. Sergej Rutenka je dosegel dva zadetka iz sedemmetrovk, Aleš Pajovič pa se ni vpisal med strelce. Za Barcelono ni igral Luka Žvižej.

Na lestvici vodi Portland San Antonio s 25 točkami. Barcelona jih ima 24, Ciudad Real pa 22.

Strelci:
Barcelona:
Romero 7 (3), Hernandez 6, Nagy 6, Juanin 3, Škrbić, Fernandez, Jepesen in Vori po 1 gol.
Ciudad Real: Entrerios 5, Jacobsen 4, Urios 4, Metličić 3, Džomba 2, Rutenka 2 (2), Kallman 2, Stefansson 1 (1), Fis 1.