Trebanjci, ki so prejšnji teden v francoski prestolnici iztržili remi (26:26), so na začetku srečanja povedli s 4:2, nato pa so jim Francozi predvsem po zaslugi vratarja Patricea Annonaya, ki je v prvem polčasu ustavil kar enajst strelov (tri sedemmetrovke) ušli za štiri zadetke. Ob odmoru je bilo 11:14.

V 41. minuti so se Dolenjci približali le na gol (17:18), vendar so jim Parižani v nadaljevanju spet spodrezali krila. Odločitev je padla v 54. minuti, ko Trebanjci niso izkoristili dveh igralcev več na igrišču, številčno šibkejši gostje pa so dosegli kar dva zadetka.

"V prvih dvajsetih minutah smo igrali dobro, nato pa se nam je ustavilo. Za zmago bi potrebovali igralca, ki bi nas potegnil v kritičnih trenutkih, tega pa nocoj nismo imeli," je po dvoboju dejal trebanjski trener Marko Šibila.