Tanja Oder je prva prejel pokal in slavje v taboru Krima se je začelo. Foto: MMC RTV SLO
Pokal ostaja na Krimu

V finalu so krimovke z 31:21 premagale gostiteljice zaključnega turnirja, igralke Celja Celjskih mesnin. Te so odlično začele in po 10 minutah vodile s 5:2. Ljubljanska ekipa je ostala brez Anje Frešer, ki so jo po grdem padcu na hrbet z nosili odnesli z igrišča. Po zaslugi Andree Lekič je Krim prvič povedel v 13. minuti (6:5).

Ob polčasu je bila prednost favoritinj dva gola, že v 42. minuti pa je bilo plus pet (20:15). V nadaljevanju je gostujoči trener Uroš Bregar priložnost za igro ponudil vsem mlajšim igralkam, ki prednosti niso le obdržale, temveč so jo podvojile. Najvišja je znašala v 58. minuti, ko je bilo 30:19.