Škofjeloški rokometaši so sezono odprli z zmago na Kodeljevem. Lenart Klemenčič je dosegel devet golov. Foto: Facebook

Krka je prevladovala v prvem polčasu, v 11. minuti je povedla z 9:5, v 17. minuti po zadetku Jerneja Avsca 13:8, prednost pa je v 24. minuti po uspešni akciji Uroša Knavsa narasla celo na sedem golov (16:9). Po desetih minutah drugega polčasa so se gostje povsem približali (20:19), sledila pa je razburljiva končnica, v kateri so državni prvaki v 56. minuti (Aleks Vlah) sploh prvič povedli.

Odločilna zadetka za celjsko vodstvo dveh golov (27:29) sta dosegla Štefan Žabić in Tim Cokan. Ob koncu predzadnje minute je Dino Rašo Krki vliv nekaj upanja, nekaj sekund pred koncem pa je celjsko zmago z novim zadetkom potrdil Cokan.

Rokometaši Urbanscapa Loke so v gosteh premagali LL Grosist Slovan s 24:27. Lenart Klemenčič je dosegel devet golov, Darko Cingesar in Matija Nikolić pa po pet. Izkazal se je tudi vratar Jošt Juričan, ki je zbral 15 obramb.